Δευτερα, 20 Νοεμβρίου 2017




 
Τελευταία ενημέρωση: 13/11/2010 10:27:53
Ανακοινώσεις: 
 
Το ψηφοδέλτιο του δημοτικού συνδυασμού "Κ.Ε.Πο.Μ."
Είστε εδώ: Το ψηφοδέλτιο του δημοτικού συνδυασμού "Κ.Ε.Πο.Μ." 19/10/2010
 
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΕΠΟΜ
Νάζου Δέσποινα του Νικολάου (υποψήφια Δήμαρχος)
 
ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΚΟΝΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
  • 1. Αθυμαρίτης Ηλίας του Γεωργίου, Νομαρχιακός Σύμβουλος-Έμπορος Βιολογικών προϊόντων
  • 2. Γάκα-Μανδηλαρά Σταματίνα (Ματίνα) του Δημητρίου, Eργοδηγός-σχεδιάστρια
  • 3. Γρυπάρη Χρυσούλα του Ανδρέα, Ελεύθερη επαγγελματίας
  • 4. Δέρπαπα Μόνικα του Βέρνερ, Εικαστικός καλλιτέχνης
  • 5. Ευαγγελινός Όμηρος του Ευαγγέλου, Επιχειρηματίας
  • 6. Ζουγανέλη Βανέσσα – Μαρία του Γερασίμου, Σκηνοθέτης
  • 7. Ζουγανέλη Διονυσία του Ανδρέα, Λογίστρια
  • 8. Θεοφίλου-Bourthoumieux Nathalie (Ναταλί) του Alain, Έμπορος-κατάστημα Πινελιές
  • 9. Θεοχάρης Ιωάννης του Παρασκευά, Φαρμακοποιός
  • 10. Καμμή Άννα του Θεοδώρου, Ιδιωτική υπάλληλος
  • 11. Καμμής Γρηγόρης του Θεοδώρου, Κομμωτής
  • 12. Μανιάτης Δημήτριος του Νικολάου, Δημοσιογράφος
  • 13. Μωράκης Ευθύμιος (Μάκης) του Διονυσίου, Ξενοδοχοϋπάλληλος-ζωγράφος
  • 14. Νάζος Δημήτριος του Ιωάννη (Μαδούπας), Λογιστής
  • 15. Ξυδάκης Γεώργιος του Γαλάτη, Οδοντίατρος
  • 16. Πατραμάνης Λεωνίδας του Γεωργίου, Καθηγητής – Ιδιοκτ. Φροντιστηρίου “Ευρωγνώση”
  • 17. Ρουσουνέλος Δημήτριος του Αντωνίου, Συγγραφέας – Έμπορος (Scala Gallery)
  • 18. Σκουλάξινος Αντώνιος του Ζαννή, Ηλεκτρολόγος – μηχανολόγος Ε.Μ.Π.
  • 19. Σπέης Στέφανος του Δημητρίου, Διευθυντής ξενοδοχείου
  • 20. Stasova Jana (Γιάννα) του Jan, Εμποροράπτρια
  • 21. Συριανού Ειρήνη του Αποστόλου, Κατασκευάστρια ψηφιδωτών
  • 22. Σφυρή Δήμητρα του Παναγιώτη, Οδοντίατρος
  • 23. Χανιώτης Δημήτριος του Κωνσταντίνου, Οικοδόμος
  • 24. Χατζής Χρήστος του Γεωργίου, Εργολάβος οικοδομών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΚΟΝΙΩΝ
  • 1.  Κουκάς Δημήτριος του Γεωργίου (Ντομίνγκο),  Ξενοδοχοϋπάλληλος
  • 2. Νάζου Δήμητρα του Μάνθου, Χειροτέχνης
  • 3.  Πασάογλου Χαρίλαος (Μπάμπης) του Πέτρου, Επιχειρηματίας
  • 4.  Πολυχρόνη Βασιλική του Δημητρίου, Έμπορος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ
  • 1.  Ασημομύτη  Αναστασία του Δημητρίου, Ιδιωτική υπάλληλος
  • 2.  Βρεττού Κωνσταντίνα (Νάντια) του Χαράλαμπου, Αισθητικός
  • 3.  Φλώρος Μιχαήλ του Ανδρέα, Εστιάτορας – εστ. “Βαρδάρης”
  • 4.  Χανιώτης Ιωάννης του Φλώρου, Ταξιτζής

 

Πίσω
Αποστολή σελίδας με email  Αποστολή σελίδας με email
Εκπτύπωση σελίδας Εκπτύπωση σελίδας
Πάνω