Δευτερα, 20 Νοεμβρίου 2017




 
Τελευταία ενημέρωση: 13/11/2010 10:27:53
Ανακοινώσεις: 
 
Το ψηφοδέλτιο της "ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ"
Είστε εδώ: Το ψηφοδέλτιο της "ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ" 18/10/2010
 
 
18.10.10 Μύκονος,

 
ΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΝΙΚΗΣ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ ΤΟΥ Α.ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΟΥ
 
Αφθαρτα νέα πρόσωπα πλαισιωμένα από δοκιμασμένα στελέχη που διαθέτουν μεγάλη αυτοδιοικητική εμπειρία στελεχώνουν το ψηφοδέλτιο που κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Σύρου η Δημοτική Παράταξη Μύκονος Επόμενη Μέρα του Ανδρέα Φιορεντίνου. Απαρτίζεται από ικανούς, νέους, καταξιωμένους και ενεργούς πολίτες με αξίες και ιδανικά με κοινό όραμα  την Μύκονο.

Τα βασικά κριτήρια κατάρτισης του αξιόμαχου ψηφοδελτίου αποτέλεσαν η ανιδιοτελής και αβίαστη προσφορά για συμμετοχή και δράση στα κοινά του τόπου μας, και η σε μεγαλύτερο βαθμό εκπροσώπηση της τοπικής κοινωνίας μας ανεξάρτητα από την κομματική τους προτίμηση ή ένταξη. Διακρίνονται δε  ιδιαίτερα από εντιμότητα και πολιτική ηθική, ενώ δεν υπέκυψαν σε πιέσεις και εκβιασμούς από κέντρα και παράκεντρα…
 Η τελική μορφή του ψηφοδελτίου είναι η κάτωθι:

 
Έμβλημα Συνδυασμού:

 
Υποψήφιος Δήμαρχος: ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΚΟΝΟΥ

 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
  • 1.ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  • 2.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  • 3.ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • 4.ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  • 5.ΒΑΣΙΛΑΣ ΖΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  • 6.ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  • 7.ΓΡΥΜΠΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  • 8.ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  • 9.ΓΡΥΠΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  • 10.ΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  • 11.ΔΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  • 12.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  • 13.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΖΑΝΝΗ
  • 14.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  • 15.ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  • 16. ΝΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
  • 17.ΞΕΝΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ
  • 18.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • 19.ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΛΑΤΩΝ
  • 20.ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ
  • 21.ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ
  • 22.ΣΑΛΑΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • 23.ΣΑΜΨΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  • 24.ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  • 25.ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
  • 26. ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 27.ΤΑΜΠΟΥΛΧΑΝΑ ΚΑΘΡΙΝ-ΕΛΕΑΝΩΡ του ΒΕΝΙΑΜΙΝ
  • 28. ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΘΩΜΑ
  • 29. ΧΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΟΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ
  • 1. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 2. ΛΟΙΖΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  • 3. ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • 4. ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΚΟΝΙΩΝ
  • 1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
  • 2. ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • 3. ΜΑΝΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  • 4. ΜΕΝΑΡΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 
ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ‘’ΜΥΚΟΝΟΣ ΕΠΟΜΕΝΗ-ΜΕΡΑ’’

ΑΝΔΡΕΑΣ Ν. ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΟΣ


Πίσω
Αποστολή σελίδας με email  Αποστολή σελίδας με email
Εκπτύπωση σελίδας Εκπτύπωση σελίδας
Πάνω